Молодіжний формат. Рок-група «Ескіз»

Кумири виноградівської молоді кінця 80-х грали заборонену у Союзі, зате популярну у капіталістичних країнах музику у стилі хард-рок. Молоді хлопці з амбіціозними поглядами і рухом вперед створили у Виноградові молодіжний рок-гурт «Ескіз» і стали першим рок-гуртом у нашому краї.
Виноградівська четвірка – Коля Ігнатик, Василь Корпош, Андрій Скаканді та Золтан Долгош – професійно грали на гітарах та ударних інструментах. У їхньому репертуарі було двадцять пісень. Всі тексти до них написав Василь Корпош, який грав на барабанах, а музику до них вже підбирали всім колективом.
«Металіческій Ескіз», «Бюрократ», «Альбом», «Древній город», «Пирамиды» – саме ці пісні були їхніми хітами.
Про популярність групи можна було судити по тому, що в залах не було вільних місць і після кожного концерту вони здобували армію нових прихильників та фанів. Ті їздили за ними майже всюди.
Три роки – саме стільки судилося жити рок-гурту «Ескіз». Вони залишили розкручену сцену через травму руки гітариста Колі Ігнатика. Їхня дружба була настільки міцною, що вони не шукали заміни гітариста на нового учасника колективу. І дружба ця притаманна їм і досі.
Зараз хлопцям вже за сорок років. Всі вони мають власні сім»ї, виховують дітей. У кожного доля склалась по-різному, але вони і досі чи не щодня зустрічаються і спілкуються. І треба віддати їм належне, що у нас час таких дружніх стосунків, які склалися у хлопців, сьогодні вже не знайдеш …

About the Author :

системний адміністратор , та випускаючий редактор на ТРК "Виноградів ТВ"

Leave a reply