Актуальний репортаж. Журналістське розслідування резонансної справи у Сасові | Виноградів ТВ

Актуальний репортаж. Журналістське розслідування резонансної справи у Сасові

бійка між колишнім мешканцем Донецька і місцевим єгерем. Всі сторони конфлікту вивчала знімальна група Виноградівського телебачення

Ісаєв Володимир
системний адміністратор , та випускаючий редактор на ТРК "Виноградів ТВ"

Share This Post

Related Articles5 коментарів до “Актуальний репортаж. Журналістське розслідування резонансної справи у Сасові”

 1. Гість сказав:

  Гарно говорить “чесний переселенець”, видно готувався, тільки цікаво, в нас жеж закони одинакові для всіх, чи вже притягли цю “чесну” людину до відповідальності за вивіз мусору, чи міліція буде чекати поки хтось з журналістів напише про це статтю??? Цікаво ще й те, чи кожен з нас бере з собою зброю коли йде викидувати мусор???

 2. Гість сказав:

  Гарно говорить “чесний переселенець”, відразу видно готувався. Та одне дуже цікаво, якщо закон однаковий для всіх, чи притягли правоохоронні органи до відповідальності цю “чесну” людину за вивіз мусора.??? Чи міліція чекає поки журналісти не напишуть про це статтю? І ще цікаво, чи кожен з нас бере з собою зброю коли йде викидувати мусор?

 3. Виноградівка сказав:

  Мене зацікавили два висловлювання: Перше- дружина Шаповалова стверджує ,що на малому базарі за те що вона розмовляла російською, Ми Виноградівці, крили її” матами-перематами”?!!! Друге висловлювання самого Шаповала:Війна на сході-братовбивство?!!!Так навіщо мобілізація?!!!Братів вбивати?!!! У мене склалося враження, що цей репортаж підготували для Кисильова….Сумно, що у європейському Виноградові, мають право на показ такі репортажі….

 4. городянка сказав:

  Андрій ! Ви молодець, що не побоялися недоумкуватого синка Назаренка,який не має своєї думки ,а живе думкою свого пристарілого батька-афериста,який розікрав пів-міста Виноградів, та повидурював паї в жителів Сасово!!
  Шановний надіємося,що на Вас ці два жулики не наживуться!!!!

  • Паромщик сказав:

   Громадянці! Ви шановна незнаєте його родословну, запитайте у нього в чіїй хаті він виріс. Маю на увазі не молодий, а старий. Скільки вони заплатили за хату?

Коментування


© 2017 Виноградів ТВ. Всі права захищено. · Entries RSS · Comments RSS
Top