Про нас

ТРК “Виноградів ТВ” – єдина у Виноградівському районі телекомпанія, яка з 2002 року вийшла на місцевий телевізійний простір з програмами власного виробництва і продовжує працювати на цей час.

Телестудія працює відповідно до ліцензії Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення № 1008М з грудня 2002 року.

TOB “ТРК Виноградів ТВ” здійснює діяльність у сферах: телекомунікацій (кабельне телебачення), телебачення (виробництво та поширення телепрограм) і реклами.

Своє мовлення веде державною мовою, а також на угорській мові. Програми власного мовлення  ТРК “Виноградів ТВ” складають 2 год. 40 хв. у будні та 3 години  у вихідні та святкові дні (в тому числі  й угорськомовні програми).

Основу програмної концепції мовлення  становлять такі передачі: науково-просвітницькі, інформаційно-аналітичні, публіцистичні, культурно-мистецькі, історичні, розважальні та дитячі. Реалізацію  програмної концепції здійснює  колектив телестудії.

Програми телестудії  TOB “ТРК Виноградів ТВ” поширюються на територію Виноградівського району в ефірі на 32 ТВК за допомогою телевізійного передавача потужністю 100Вт та в кабельній мережі міста Виноградів.

Контакти:

90300 м. Виноградів, пл. Миру, 4. TOB ТРК «Виноградів ТВ»

Телефон/факс: (03143) 2- 38-69, 2-11-19.

Для електронних листів:  trkvinogradiv@gmail.com

Лого

 

 

Структура власності 

 

Схематичне зображення          Форма 2           Форма 3            Форма 4           Форма 5