Активіста з Виноградова попросили з’явитися у поліцію через блокування доріг
8 Червня 2018р. в 11:12  |  226 Переглядів

Одного з найактивніших учасників акції протесту у Новому Селі викликали у райвідділ поліції.

Про це повідомили інші учасники акції з блокування автодороги.

– Повістку не давали, просили з’явитися добровільно з адвокатом і сказали, по яких статтях будуть питати мене, – зазначив учасник акції протесту.

Активісти уже готуються підтримати колегу і прийти до райвідділу разом. Люди обурені, чому за проведення спільної акції має постраждати лише одна людина.

Ймовірно, серед претензій правоохоронців може бути те, що люди не постійно рухалися по пішоходному переходу, а іноді зупинялися.

Нагадаємо, 7 червня у селі Нове Село на Виноградівщині відбулася акція з блокування автодороги державного значення М-23 Берегове – Виноградів – Велика Копаня. Кілька десятків учасників обмежили рух автотранспорту, щоб привернути увагу до вкрай поганого стану дорожнього полотна. Автомобілісти воліють їхати паралельними основній дорозі польовими стежками.

Керівник служби автомобільних доріг в Закарпатті по телефонному зв’язку запевнив протестувальників, що ремонтні роботи розпочнуться 15-17 червня. Якщо цього не відбудеться, уже 18 червня люди пообіцяли продовжити акцію протесту, з приводу чого написали відповідне звернення.

За даними системи ProZorro, період уточнень щодо тенедеру на середній ремонт цієї автодороги розпочався 04 травня. За результатами аукціону 25 травня, переможцем торгів і виконавцем підряду стало ТОВ “ШБУ – 77”. Вартість ремонту – понад 644 мільйони гривень, яких наразі у замовника немає.

Залиште свій коментар