• Сайт Виноградівського телебачення
  • Сайт Виноградівського телебачення
  • Сайт Виноградівського телебачення
  • Сайт Виноградівського телебачення
Керівник апарату районної ради привітала комунальників з професійним святом (ФОТО)
17 Березня 2018р. в 17:11  |  356 Переглядів

16 березня у приміщенні Виноградівського виробничого управління житлово-комунального господарства відбулися урочисті збори з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

З професійним святом комунальників міста привітали керівники районної та міської влади. Керівник виконавчого апарату Виноградівської районної ради Єлизавета Арвай побажала працівникам управління добробуту та процвітання, і вручила Подяки голови районної ради слюсарю-сантехніку 5-го розряду житлово-експлуатаційної дільниці Виноградівського ВУЖКГ Віктору Боршошу, електромонтеру з ремонту та обслуговування електроустаткування 5-го розряду житлово-експлуатаційної дільниці Виноградівського ВУЖКГ Петру Попову. Крім того, за вагомий внесок у забезпечення життєдіяльності міста, благоустрою і комфорту місцевих жителів, Подяка була висловлена Колективу Виноградівського ВУЖКГ.

У рамках заходу директор комунального господарства Михайло Білинець розповів про основні результати роботи галузі за попередній рік та перспективи на майбутнє. Затим кращі представники сфери ЖКГ були відзначені грамотами, подяками, а також грошовими преміями.

Виноградівська районна рада

Залиште свій коментар