Москаль: «Голова Сасова, який підбурював людей перекривати дорогу, має сам домовитися про терміни виконання робіт»
12 Червня 2018р. в 11:38  |  192 Переглядів

У ході тендеру на проведення ремонту дороги обласного значення «Виноградів – Теково – Неветленфолу» система ProZorro визначила переможцем приватну автодорожню фірму ТОВ «ПБС».

Це та сама дорога, яку на початку місяця кілька разів перекривали місцеві мешканці з вимогами якнайшвидшого ремонту, повідомили в прес-службі ОДА.

– Обласна державна адміністрація, яка є замовником робіт, у силу антикорупційного законодавства не може вести перемовини з переможцем тендеру на предмет першочерговості робіт, оскільки це буде розцінене як конфлікт інтересів, – заявляє Геннадій Москаль. – Приватна фірма ТОВ «ПБС» виграла тендери на ремонт уже чотирьох доріг на Закарпатті, при цьому термін виконання робіт по деяких із них закінчується в 2020 році. Тому закликаємо сільського голову Сасова, котрий підбурював людей на перекриття дороги «Виноградів – Теково – Неветленфолу», протягом 10 днів (які даються на підписання договору або мотивованої відмови від нього) разом із блокувальниками домовитися з переможцем тендеру про початок і завершення ремонту.

Провести такі перемовини нескладно, оскільки зараз ТОВ «ПБС» ремонтує трасу «Мукачево – Рогатин» у с.Широке того ж Виноградівського району. Якщо сільський голова проігнорує нашу пропозицію або озвучені ТОВ «ПБС» терміни виконання робіт його не влаштують, ми не будемо підписувати договір із переможцем і оголосимо новий тендер. Пора сільським головам і «активістам», які вирішили, що через блокування доріг автоматично почнуться ремонти, переходити в правове русло і вирішувати питання за столом переговорів.

Нагадаємо, 7 червня у селі Нове Село на Виноградівщині відбулася акція з блокування автодороги державного значення М-23 Берегове – Виноградів – Велика Копаня. Кілька десятків учасників обмежили рух автотранспорту, щоб привернути увагу до вкрай поганого стану дорожнього полотна. Автомобілісти воліють їхати паралельними основній дорозі польовими стежками.

Залиште свій коментар