На 30 діб введено воєнний стан в областях, що межують з РФ, окупованим Кримом та Придністров’ям
26 Листопада 2018р. в 23:23  |  78 Переглядів

Воєнний стан запровадили у областях вздовж російського кордону, в оластях, які межують у контрольованому Росією придністров’ї, та в областях, що виходять до акваторії Чорного та Азовського морів, заявив президент Петро Порошенко на засіданні парламенту.

Області: Вінницька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Чернігівська, Донецька, Запорізька, Херсонська.

РНБОУ рекомендувала запровадити воєнний стан на 60 днів. Моє рішення – 30. Щоби воєнний стан жодним днем не накладався на початок виборчої кампанії. Щоб ні в кого, хто про свій політичний інтерес печеться більше, ніж український, не залишилося підстав для брудних спекуляцій.

Воєнний стан триватиме 30 днів. Саме на початку грудня я внесу до парламенту проект рішення про дату президентських виборів. Відповідно до конституції ці вибори мають відбутися 31 березня 2019 року.

Наш спільний обов’язок – захистити Україну. Захист України – це не лише захист території  і військової техніки. Це – насамперед захист людей. Ми маємо бути максимально готові до будь-яких дій з боку нашого агресивного, неврівноваженого і доволі передбачуваного сусіда.

-Заявив Петро Порошенко на своїй сторінці Instagram.

Залиште свій коментар