На Виноградівщині за ухилення від служби в армії засудили чоловіка
18 Травня 2018р. в 10:06  |  232 Переглядів

Виноградівський районний суд виніс вирок юнакові, який ухилився від призову на строкову військову службу. Про це зазначається в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Як зазначається в матеріалах справи, призовник пройшов медичну комісію, за результатами якої був визнаний придатним до військової служби і під розписку одержав повістку прибути 28 листопада 2017 року о дев’ятій годині ранку до Виноградівського райвійськкомату для відправки в Збройні сили України, повідомило PMG.

Але не з’явився без поважних причин. Не зміг пояснити мотиви свого вчинку і в судовому засіданні.

Своїм вироком Виноградівський районний суд визнав юнака винним у скоєнні правопорушення, передбаченого статтею 335 Кримінального кодексу і обмежив волі на один рік. Водночас хлопця звільнено від відбування призначеного покарання з випробуванням, якщо він протягом одного року випробувального строку не вчинить нового злочину.

“На засудженого покладено обов’язки періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти про зміну місця проживання, роботи або навчання”, – зазначається у судовому вердикті.

Залиште свій коментар