На Закарпатті пограбовані клієнти банку вимагають компенсації
19 Березня 2018р. в 11:15  |  250 Переглядів

На Закарпатті пограбовані клієнти банку об’єдналися і вимагають від фінустанови компенсувати вкрадене .

В Мукачеві пограбували майже сорок сейфів в одному з відділень в центрі міста. Грабіжників досі не знайшли, повідомилиПодробности.

Момент пограбування зафіксувала камера відеоспостереження. Злочинці проникли в відділення з осередками на останньому поверсі – через дірку в стелі. “Почистили” тридцять вісім скриньок.

“800 тисяч доларів мали, і по триста тисяч, по п’ятсот ніхто не хоче такі великі суми озвучувати. Чотири мільйони доларів є”.

Василиса Петрівна одна з постраждалих. У минулому році, пограбували її будинок, тому вирішила гроші і ювелірні прикраси зберігати в банківському сейфі.

“170 тисяч гривня була, 6 тисяч доларів було і 4500 євро і плюс конверт внука. Я не можу на депозит, тому шо я безпреривно з гривньов роблю”, – говорить Василина Гніда, постраждала.

Постраждалі клієнти об’єдналися, щоб домогтися відшкодування від банку. Вважають – фінучреждженіе порушило договір, який гарантував збереження вмісту осередків.

“До банка ми написали наше колективне звернення, це вже пройшла друга неділя ніяких відповідей письмових ніяких нема. В договорі записано, що вони гарантують непроникненя третіх осіб до цих ячейок, відповідно цей пункт договору не виконали”,- говорить Сергій кучинка, потерпілих.

У постраждалих чимало претензій до банку. Грабіжники без проблем розбили стелю, який за нормами Нацбанку повинен бути додатково укріплений. Сигналізація не спрацювала. Та й самі осередки нагадують звичайні поштові скриньки.

“Виникають питання до самой якості сейфу, насправді у мене теж є сейф в офісі, и я его НЕ зможу Відкрити таким способом, щоб відігнути дверці і так далі, й залізти в середину”, – говорить Тарас Герелюк, адвокат.

У відділенні банку коментувати ситуацію – відмовилися. У поліції відкрили кримінальну справу за фактом пограбування, винуватців поки не знайшли.

“Трівають слідчі дії, задля з’ясовування обставинних даного злочин и затримання осіб, які його скоїліи”, – говорить Володимир Павлюх, в.о. начальника відділу комунікацій ГУ НП в Закарпатській області.

Постраждалі клієнти намагаються домовитися з банком про компенсації. Якщо це не вдасться, повертати вкрадене будуть через суд.

Марина Коваль, Подробиці-ТБ

ВІДЕО можна переглянути ТУТ

Нагадаємо, 4 березня у Мукачеві пограбували VS BANK. Після резонансного пограбування відбулась зустріч потерпілих та представників фінустанови.

Також в мережі оприлюднили відео моменту пограбування сховища банку в Мукачеві. Після чого потерпілі розповіли, що мають претензії до фінустанови.

Джерело Голос Карпат

Залиште свій коментар