На Закарпатті розпочалась практична фаза командно-штабних навчань
21 Березня 2018р. в 11:40  |  141 Переглядів

20 березня комісією ДСНС України розпочато проведення практичної фази командно-штабних навчань на території Закарпатської області.

Відповідно до тактичних задумів, через несприятливі погодні умови на території міст Ужгород та Мукачево, Берегово, а також Виноградівського, Перечинського, Іршавського, Мукачівського, Свалявського та Рахівського районів області відбулося падіння дерев, що призвело до порушення електропостачання в населених пунктах області, а також підтоплення приватних дворогосподарств тощо.

У зв’язку із виникненням надзвичайної ситуації було проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Закарпатської облдержадміністрації, на якій було прийнято ряд рішень та надано низку доручень обласним службам життєзабезпечення, що стосуються ліквідації надзвичайної ситуації.

Наступним етапом практичних дій стало проведення відповідних навчань з ліквідації умовної надзвичайної ситуації.

По завершенню командно штабних навчань було проведено огляд спеціалізованих служб цивільного захисту районів та перевірено їх готовність до дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, повідомило У ДСНС України у Закарпатській області.

Джерело Голос Карпат

Залиште свій коментар