Нова робоча станція прискорить надання паспортних послуг у Виноградові (ВІДЕО)
15 Лютого 2018р. в 11:21  |  211 Переглядів

У Виноградівському райвідділі ДМС нові потужності скерували на обслуговування дітей, пенсіонерів та пільговиків.

З початку тижня паспортні послуги для дітей до 16 років, інвалідів, людей з фізичними вадами, “чорнобильців” та пенсіонерів надають швидше, без необхідності попередного запису. Про це Голосу Карпат повідомив начальник Виноградівського райвідділу ГУ Державної міграційної служби України в Закарпатській області Андрій Осташ.

Нова робоча станція уже успішно пройшла період тестування і запущена в роботу. Завдяки цьому для дітей до 16 років, пенсіонерів, осіб з інвалідністю та фізичними вадами, а також осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, з’явилася можливість обробляти документи без попереднього запису в чергу, – повідомив Голосу Карпат Андрій Осташ.

Попередньо дуже корисно звернутися у віконце “3-А” у Виноградівському райвідділі ДМС, щоб отримати консультацію, які документи необхідно мати при собі під час звернення на оформлення id-картки, закордонного паспорту або отримання інших послуг.

Також Андрій Осташ повідомив, що на лютий-березень озвучені плани впровадження “електронної черги” та можливості онлайн-запису на отримання послуг ДМС.

Залиште свій коментар