Польща спростила умови працевлаштування для українців
21 Березня 2018р. в 11:36  |  195 Переглядів

Громадяни України зможуть їздити на сезонну роботу за біометричними паспортами.

Польща спростила умови працевлаштування для українців. Тепер, щоб поїхати працювати до сусідньої держави, не обов’язково мати робочу візу. Досить перетнути кордон з біометрикою, а на місці роботодавець подбає про всі документи, повідомляє ZAXID.net.

Як повідомлялося, такі нововведення Польща ввела з початку року. Рекрутери вже спостерігають певну популярність сезонної роботи серед українців. За їх словами, найбільший наплив працівників буде на літо.

“За годину роботи в Польщі українцям платять в середньому 10-12 злотих, це приблизно 90 гривень. І хоча це тільки сезонна робота, однак львівські комунальні підприємства вже відчувають нестачу кадрів”, – зазначає видання.

Нагадаємо, за оцінками МЗС України, зараз у Польщі перебуває близько 1 млн українців. Оцінка влади Польщі вища – міністр з питань гуманітарної допомоги та біженців Беата Кемпа заявила, що в країні зараз можуть перебувати понад 2 млн мігрантів з України.

Минулого року польські роботодавці подали 1,7 млн заявок про намір працевлаштувати громадян України, що на третину більше, ніж в 2016 році, а з 2014 року це зростання досягло 350%. Втім, ця цифра не є тотожною кількістю працевлаштованих українців (яких менше).

Джерело Голос Карпат

Залиште свій коментар