Прийом громадян Представником Уповноваженого ВР України з прав людини в Закарпатській області
1 Березня 2018р. в 14:08  |  368 Переглядів

Хоспісне відділення має належати до закладу охорони здоров’я. Це автоматично позбавить людей потреби збирати кучу довідок, щоб сюди потрапити.

Таку думку в коментарі Голосу Карпат висловила Представник Уповноваженого ВР України з прав людини Діана Швардак під час сьогоднішнього прийому громадян у Виноградові.

-Ще під час свого попереднього приїзду до Виноградова я побачили, що тут одне з найкращих паліативних відділень у Європі, воно відповідає всім міжнародним стандартам,- розповіла правозахисниця.- Але, на жаль, через бюрократичні перепони сюди не можуть потрапити люди.

Діана Швардак каже, що вже направила відповідне звернення до Міністерства соцполітики та Закарпатської облдержадміністрації, аби вони прийняли міри. Хоспіс має належати до закладу охорони здоров’я, каже вона. І це автоматично позбавить людей потреби збирати довідки за переліком по списку, щоб отримати путівку і потрапити до цього відділення.

Варто також зазначити, що на сьогоднішньому прийомі у Виноградові до Представника Уповноваженого ВР України з прав людини побувало мало громадян. А ті, хто прийшов, піднімали соціальні та земельні питання.

Дивіться у відео.

Залиште свій коментар