Про провокації проти угорців на Закарпатті розповіли на центральному каналі (ВІДЕО)
19 Березня 2018р. в 12:57  |  652 Переглядів

Одним свята, а іншим підбурення та розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

Напередодні правоохоронці попереджали про можливі провокації в Закарпатті через святкування двох річниць: Угорської демократичної революції та проголошення Карпатської країни.

Позавчора затримали за три десятки провокаторів зі збитками, ножами і балаклавами. А вчора вночі були нові провокації. У Берегові невідомі побили скло на автівках з угорськими номерами. Понівечено 9 машин, а ось автівки з українськими знаками, що стояли поруч, зловмисники не чіпали. Що це за розпалювання ворожнечі, і не лише між українцями та угорцями, а між українцями та поляками? Хто і чому стоїть за такими провокаціями дивіться в програмі каналу СТБ.

Любі друзі: 2 серія

Любі друзі: 2 серія Одним свята, а іншим підбурення та розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Правоохоронці попереджають про можливі провокації в Закарпатті через святкування двох річниць: Угорської демократичної революції та проголошення Карпатської країни. Вчора затримали за три десятки провокаторів зі збитками, ножами і балаклавами. А сьогодні вночі були нові провокації . У Береговому невідомі побили скло на автівках з угорськими номерами. Понівечено 9 машин, а ось автівки з українськими знаками, що стояли поруч, зловмисники не чіпали. Що це за розпалювання ворожнечі, і не лише між українцями та угорцями, а між українцями та поляками? Хто і чому стоїть за такими провокаціями? Ми продовжуємо спецпроект Dmitry Litvinenko «Любі друзі». Сьогодні він розповість про так звану війну пам’ятників. #news #ЛюбіДрузі

Опубліковано Вікна-новини 16 березень 2018 р.

Залиште свій коментар