Сесія Виноградівської райради: 781 тис грн на зарплату стоматологам, 1,5 мільйони на вивіз сміття та покриття дефіциту зарплат
21 Березня 2018р. в 11:17  |  385 Переглядів

Чергова сесія Виноградівської районної ради відбулася у понеділок, 19 березня.

Депутати підтримали питання про завершення процедури формування комунального закладу «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги». Також районна рада вступила в права засновника дитячих садочків №2 і №3, розташованих на території селища Королево, з метою забезпечення їхнього безперебійного фінансування.

Окрім того, сесією були прийняті відповідні рішення стосовно виконання районного бюджету та змін до фінансового документу на цей рік.

Голова районної ради Віталій Любка озвучив висновок бюджетної комісії щодо розподілу коштів районного бюджету та зачитав пропозиції від депутатів. Відтак депутати виділили 300 тим грн на виготовлення ПКД для капремонту операційного відділення районної лікарні, Шаланківської школи, ремонт вулиці Головної в Фанчикові тощо. Депутати передбачили 781 тис грн на заробітну плату стоматологів, які працюватимуть у структурі Центру первинної медико-санітарної допомоги до липня, близько 1,5 млн грн на покриття дефіциту по заробітній платі на сільських радах та вивезення побутових відходів з населених пунктів району, 80 тис грн з резервного фонду перенаправли на співфінансування проекту ДФРР для капітального ремонту Дротинського дитячого садочку, повідомила Виноградівська районна рада.

Джерело Голос Карпат

Залиште свій коментар