Сварка навколо ЗНО: депутати звинуватили директора департаменту освіти і науки ОДА у неповазі до депутатів
29 Березня 2018р. в 11:35  |  159 Переглядів

Заслуховування звіту директора департаменту освіти і науки Ганни Сопкової викликав чималий резонанс. Депутати один поперед одним хотіли дізнатись чому закарпатські школярі так погано складають ЗНО.

Практично на жодне питання Ганна Іванівна відповісти не змогла, називаючи лише загальновідомі речі. А коли депутати питали її про конкретні цифри, то вона казала, що всі дані є на сайті і вони можуть їх подивитись самі.

«Це неповага до депутатів, які заслуховують звіт та мають запитання до спікера», – обурювались депутати.

Депутат Інгрід Туріс запропонувала ввести в школах додаткове стимулювання вчителів преміями, щоб ті краще викладали предмет. Депутати також пропонували провести моніторинг знань вчителів та відповідність їх посаді.

Михайло Мотильчак запропонував Інгрід Туріс провести урок у навчальному закладі, який він очолює.

«Ви працюєте вчителем англійської мови лише у приватних, платних закладів. Спробуйте провести урок в державній школі, відпрацювати від дзвоника до дзвоника. Покажіть як це має бути», – сказав депутат.

Мотильчак також сказав, що Туріс, у своїх виступах та зверненнях, систематично принижує честь і гідність вчителя, каже, що вчитель – це порожнє місце.

Звернули увагу депутати і на те, що вчителі свідомо занижують оцінки учням, щоб останні приходили до них на додаткові уроки. Попросили Ганну Сопкову промоніторити цей момент та якось на це вплинути.

Залиште свій коментар