• Сайт Виноградівського телебачення
  • Сайт Виноградівського телебачення
  • Сайт Виноградівського телебачення
«Тітка Тера» на Виноградівщині перестала їздити
26 Лютого 2018р. в 11:49  |  329 Переглядів

Популярну в народі «Тітку Теру» вже не бачать на маршруті більше двох тижнів.

Як повідомили Голосу Карпат на міській станції, вузькоколійний маршрут Виноградів-Хмільник згідно наказу №52 закритий ще 9 лютого. Причина банальна – розкрадання верхньої будови колії на перегоні між Виноградовом та Олешником.

Загалом злодіями вкрадено близько 600 металевих пластин, які утримують рейки на шпалах. Через це рух по колії став небезпечний і просто неможливий.

-Всього за цей місяць скоєно чотири крадіжки на залізничній колії в районі Королева та одну біля будинку престарілих,- розповів Голосу Карпат начальник Виноградівського відділення поліції Мирон Черничко.-  По цим справам встановлені особи та проводиться досудове розслідування. А сьогодні працівниками карного пошуку затримано ще двох злодіїв на колії у промисловій зоні Виноградова.

Що стосується розкрадання на вузькоколійці між містом та селом Олешник, то і тут, зі слів керівника місцевої поліції, є певні напрацювання, які правоохоронці поки не розголошують.

Варто зазначити, що тричі на тиждень по неділям, понеділкам та четвергам малий поїзд з Виноградова до Хмільника здійснює по три рейси ( в один день – до Іршави). За добу транспортними послугами «Тітки Тери»  звично користується до 100 пасажирів. Як правило, це селяни, які везуть на ринок продукцію зі своїх городів, а також студенти. Час від часу покататися на ретро-поїзді приїжджають і групи туристів. Однак усі ці рейси через злодіяння на вузькоколійці на даний час не здійснюються.  Доки таке триватиме – невідомо. Жодних повідомлень на цю тему на сайті Ужгородської дирекції залізничних перевезень немає.

Залиште свій коментар