У Королеві встановили пам’ятну дошку загиблому в АТО військовому
20 Квітня 2018р. в 11:28  |  109 Переглядів

Відтепер на фасаді школи №2 селища Королеве Виноградівського району встановлена дошка пам’яті молодшому сержанту Золтану Балажу, який трагічно загинув 18 липня минулого року в районі Горлівки.

На заході були присутні учні та вчителі школи, представники місцевої влади та духовенства. Та побратими Золтана, яким надали право відкрити дошку його пам’яті, повідомив Закарпатський Легіон.

“Коли взнав, що проблеми на фронті, він добровільно уклав контракт і пішов на передову. Правдивий син свого народу і солдат, що і доказав… Хлопці казали, що коли був обстріл, він фактично собою перекрив хлопців, а сам дістав багато осколків. Відкрили дошку пам’яті, аби селище пам’ятало, що у них є правдиві сини, які і за кордон не тікають, не ховаються за впливових батьків, а можуть працювати на благо своєї сім’ї та свого народу, готові брати зброю в руки та йти захищати землю”, – Отець Іван Ісайович, хрещений батько Золтана.

Бійці батальйону також згадують побратима добрими словами.

“Хлопець з гарячим серцем. До нас попав, коли ми були в селищі Піски, другий фронт уже проходили в Зайцевому. Боронив Україну з великою душею. Бив противника з усйого, що є. Вмів стріляти з усієї зброї… Людяний, безконфліктний. Не боявся нічого”, – ст. солдат Вадим Ф.

 

Залиште свій коментар