У вихідні Боржавська вузькоколійка запрошує на винний тур
3 Травня 2018р. в 06:26  |  291 Переглядів
Боржавська вузькоколійка, яка після нетривалої перерви відновила свою роботу, запрошує на відкриття літнього туристичного сезону.

5 травня, в рамках фестивалю «Угочанська лоза», який пройде у м. Виноградів, туристи зможуть проїхатися вузькоколійним потягом за маршрутом екскурсії «Винний шлях Боржавською вузькоколійкою».

Винний тур стартує в суботу об 11.00  з Виноградова. До села Шаланки гостей на зупинках чекатимуть розваги – троїсті музики, виступи фольклорних колективів, а також дегустація продукції місцевих виноробів та фермерів, повідомили в ОДА.

Нагадаємо, що основні фестивальні заходи на Виноградівщині відбудуться 5-6 травня. У суботу, п’ятого травня, туристам запропонують вирушити у “Винний тур Боржавською вузькоколійкою”, а шостого травня відбудеться завершальне та грандіозне дійство у Виноградові. Саме тоді, у парку Перені, всі бажаючі зможуть скуштувати та придбати кращі вина виноградного краю та насолодитися колоритним та самобутнім дійством під ритми кращих гуртів Закарпаття ТРИСТАВІСІМ та ЧАЛАМАДА.

Джерело: Голос Карпат

Залиште свій коментар