Закарпатцям скорочують приміські автобусні маршрути
17 Лютого 2018р. в 11:42  |  332 Переглядів

З початку лютого розірвано угоди з перевізником, який довозив пасажирів із Вилока та Дюли на Виноградівщині. Всього ж за період із 2013 року в районі скасували п’ять приміських автобусних маршрутів.

У владі запевнюють, що існуюча мережа в тій чи іншій мірі забезпечує довезення людей із усіх населених пунктів району. Проте замовник налаштований рішуче і позбувається тих, хто найбільше допускає зриви і надає неякісні послуги.

Перевізники у свою чергу нарікають: маршрути збиткові, бо нелегали почуваються вільно, як риба у воді, ніхто з ними не бореться, особливо багато їх, крім згаданих сіл, у Великій Копані, Широкому та Горбках. А ще дошкуляють усе зростаючі ціни на пальне та вкрай розбиті дороги.

Болюча тема – пільгові перевезення.

Хоча законом і договорами передбачене пільгове перевезення пенсіонерів та інших соціально незабезпечених категорій, проте вже два роки поспіль кошти на це не передбачаються в бюджеті. На ділі існує лише усна домовленість між райдержадміністрацією та перевізниками про безкоштовне перевезення атошників та представників деяких інших категорій малозабезпечених.

У лабіринтах приміських маршрутів блукав Голос Карпат.

Залиште свій коментар